Iedere nieuwe dag biedt een nieuwe kans om te leren. Iedere dag groei je als leerling, als burger, als professional. Dat is waar College de Brink voor staat: iedereen helpen de beste versie van zichzelf te worden. Op College de Brink word je gezien en gehoord; je mag zijn wie je bent. Je werkt hard mét je hart!

College de Brink is op zoek naar nieuwe collega’s die hart hebben voor onze leerlingen. Met compassie, vertrouwen en positiviteit help jij onze leerlingen hun talenten te ontdekken en verder te ontwikkelen. Zodat jij niet alleen trots op hen kunt zijn, maar zij ook vooral op zichzelf! We kunnen je natuurlijk nog veel meer vertellen over werken bij College de Brink en onze collega’s, maar….dat doen we niet! Kom maar lekker zelf een keertje langs om sfeer te proeven. Je kunt er zeker van zijn dat we je enthousiast ontvangen. Tot gauw?!

#vmboisdetoekomst #collegedebrink #komeendagmeelopen
#vmbopower #hardwerkenmetjehart #docentelkedaganders #vacatures #vmbo #werkenopdeleuksteschoolvannederland